71009
Paflagonya Evleri
Paflagonya Evleri
Paflagonya Evleri
Paflagonya Evleri
Paflagonya Evleri
ANASAYFA » HAKKIMIZDA

Kurumsal

İlham veren projelerimiz ile kentin yaşam kalitesine ve marka değerine ve insanların hayat standartlarını iyileştirmelerine katkıda bulunmak amacıyla 2003 yılında kurulan İkizler İnşaat, bu güne kadar yaptığı birçok farklı proje ile kendinden söz ettirdi. Bilgi ve deneyimlerini birleştirerek 2009 yılında şirketleşen firmamız, Çankırı’nın tanınan ve güvenilir firmaları arasında özel bir yere sahip oldu. İnsan sağlığını ve konforunu her zaman ön planda tutan İkizler İnşaat, dünya standartlarını kendisine öncelikli hedef olarak koyarken, bu yolda attığı adımlarla Türkiye çapında bilinirliğini artırmaya devam etmektedir.
Teknolojik yenilikleri her zaman takip ederek, insanoğlunun yaşam standartlarını yükselten ve refahını arttıran projelerle çevreye zarar vermeden inşaat sektöründe hizmet veren İkizler İnşaat, düzenli ve geniş yaşam alanları ile şehir estetiğini ön planda tutarak, 2003 yılından günümüze kadar üstlenmiş olduğumuz bu önemli sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için mücadele ediyoruz.
            Bulunduğumuz coğrafyanın zemin özelliklerini bilerek ona uygun yapılar ortaya koyan, şehir estetiğine yeni eserlerle katkı sağlayan,  Çankırı da güvenlikçiler ve 24 saat kapalı güvenlik kameraları tarafından korunan içinde kapalı ve açık otoparkları, fitness salonu, saunası, Türk hamamı, mescidi, basketbol sahası, çocuk oyun parkları, kamelyaları, süs havuzları, sosyal tesisleri, yürüyüş yolları ve muhteşem yeşil alanları ile sadece şirketimiz tarafından yapılan iki adet site inşa ederek kalıcı bir eser bırakmaktan gurur duyuyoruz.
Şehrin siluetini yeni renklerle daha da ileriye taşıyan bir firma olan İkizler İnşaat, Sizler için  mutlu ve sıcak yuvalar kurmaya devam edecek.
Ülkemiz ve Çankırı’mızın son dönemde yaşadığı değişim ve gelişim herkesin malumu. Bu değişim karşısında her geçen gün kendisini biraz daha yenileyen firmamız, Sizlerin hizmetinizde olmaya devam edecek.
Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz.
Geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlayan firmamız.
Sürekli gelişen dünyada kendini daima yenileyen İkizler İnşaat, daima daha ileriyi hedeflemektedir. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.
Proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda, Kaliteden taviz vermeden; takım çalışmasına olan inancımızla, Çalışanlarımız, Tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile özümüz kalite sözümüz güven düsturundan yola çıkarak kalıcı ilişkiler inşa etmekteyiz.

Whatsapp
Mail Gönder
Telefon